Ester Ledecká
Zdroj: Instagram
Velké prozření

Ester Ledecká se ve 2. třídě dozvěděla překvapivou pravdu o svém otci. Do té doby žila ve velké iluzi

Snowboardistka a lyžařka Ester Ledecká (22) zažívá svůj dosavadně největší vrchol kariéry. Ze zimní olympiády v Koreji přivezla rovnou dvě zlaté medaile, a tak se teď všichni o tuhle talentovanou sportovkyni zajímají více než kdy předtím. Proto je tady jedna úsměvná historka z Esteřiných dětských let.

12 fotek
Sama Ester se netají tím, že je za svůj úspěch vděčná především rodičům. Maminka Zuzana a známý zpěvák, skladatel a producent Janek Ledecký (55), svoji dceru odmalička podporovali, jak jen to bylo možné. O tom, co ale její rodiče dělají, neměla jako malá holčička vůbec tušení.

Pro malé děti jsou sice rodiče to nejdůležitější, ale o jejich zaměstnání mívají často zkreslené představy. Nejinak tomu bylo právě i u Ester. Kdy si uvědomila, že se její otec živí jako úspěšný zpěvák? „Asi ve druhé třídě, protože jsem si do té doby myslela, že je profesionální tenista,“ přiznala vtipnou domněnku z dětství pro isport.blesk.cz.

„Měli jsme ve škole napsat, co dělají naše rodiče, a já napsala, že maminka je špionka a táta tenista. Nevěděla jsem, co mamka dělá, takže pravděpodobně musela být špionka. A táta chodil hrát tenis, a i když šel na koncert nebo do divadla, tak říkal, že si jde zahrát. Takže já jsem myslela, že hraje tenis,“ dodala zlatá olympionička. A co vy, také jste o svých rodičích měli jako malé děti podobné mínění?
 

Autor: bin

Diskuze