Courtney Stodden - 1
Zdroj: Profimedia
Rychle se oklepala

Courtney Stodden má novou oběť! Kterého boháče chce silikonová blondýna oškubat tentokrát?

Manželství herce Douga Hutchinsona (56) a Courtney Stodden (22) je, zdá se, v troskách. Známá exhibicionistka však dlouho netruchlila a už klofla nového boháče!

7 fotek
Když svět obletěla zpráva, že si herec ze Zelené míle Doug Hutchinson našel o více jak dvacet let mladou přítelkyni, kteoru si posléze vzal, všichni byli v šoku. Courtney totiž tehdy bylo jen šestnáct let. Už od pohledu působila jako typická zlatokopka a dívka, která si slavného muže vzala jen proto, aby se sama zviditelnila.

Uběhlo několik let a manželství je po mnoha Courtneyiných peripetiích nadobro u konce. Rozvod sice ještě neproběhl, ale silikonová Courtney se už po Beverly Hills prochází s jiným mužem. S neznámým postarším chlapíkem vyrazila na večeři do luxusní restaurace a nebylo to podle médií rozhodně poprvé.

Bůh ví ale, jak to nakonec celé dopadne. Loni Courtney potratila a vypadalo to, že to její vztah s Hutchinsonem paradoxně stmelilo, protože jí byl skutečnou oporou v těchto těžkých chvílích. Třeba si blondýnka uvědomí, že její místo je u manžela a ne v posteli neznámého boháče.

 

Autor: bin

Diskuze