Coregasmus - 1
Zdroj: Profimedia
Cvičením k uspokojení

Víte, co je to coreorgamus? Pokud cvičíte, můžete ho mít také!

Coregasmus je přirozená reakce lidského těla, o které jsou první zmínky známy už z roku 1953. Co to ale je a jak si tenhle orgasmus může člověk přivodit?

Kdo se pravidelně věnuje silovému cvičení, józe nebo jiným podobným metodám zdravého pohybu, musel prý už coregasmus zažít. V roce 1953 tuto reakci popsal americký sexuolog Alfred Kinsey. Na jeho výzkum se navázalo až v roce 2011. Průzkumem prošlo 530 žen. Výsledek byl takový, že 246 žen si coregasmem už aspoň jednou v životě prošla a to ve věku okolo 18 let.

Jak k tomu vlastně vůbec dochází? Hlavně při cvičení dolní části břišních svalů, kyčlí a vnitřních stehen. U mužů je coregasmus vytvořen pomocí stimulace prostaty.

Zakladatelka společnosti Pelvic Floor Secrets Jenni Rusell tvrdí, že sportovci se s coregasmem setkávají i při silových soutěžích. A roli v tom hraje adrenalin a cvičební pomůcky. Záleží i na sexuální představivosti a myšlenkách... Dosáhnutí tohoto orgasmu je ovlivněno technikou cvičení. U mužů se to projevuje méně, ale ani ženy ho nemusejí dosáhnout. Proto cvičte, ať zvýšíte šanci, že se vám to už brzy podaří!

Autor: nat

Diskuze