Hvězda Ulice
Zdroj: facebook.com
Hlasujte v anketě!

Copak je to za strašidlo? Hvězda Ulice se schovává za rafinovanou maskou!

Hvězdy Ulice obvykle hrají i mimo televizní obrazovky. Kolikrát tomu obětují víc, než si dokážete představit. Kdo z hvězd seriálu se změnil tak, že by ho ani vlastní máma nepoznala?

8 fotek
Řada herců, které mohou diváci pravidelně vídat v seriálu Ulice, má angažmá v některém z významných pražských divadel. Divadlo je vášeň, a tak se mu s oblibou věnují ve zbývajícím čase, kdy nemusí být na natáčecím place. Jedna z hvězd seriálu se na jevišti ale změnila úplně k nepoznání. Uhádnete, o koho jde?

Černá maska od hlavy až k patě, blond paruka, výrazně červené rty, a iPhone v ruce. To je opravdu zvláštní kombinace. Fanoušci s nadsázkou tipovali, že se hvězda snaží napodobit americkou zpěvačku Beyoncé. Prý je ale v představení za vílu! Kdo by to byl do černé postavy, která si dělá selfíčko v zrcadle řekl... Obětovala roli skutečně mnoho.

Jisté je, že osoba skrývající se pod kontroverzním převlekem je opravdu k nepoznání, a jen opravdový fajnšmekři seriálu pravděpodobně poznají, o koho se jedná. Nabízí se tedy anketní otázka - Která hvězda z Ulice je na snímku v galerii?

Anketa

Kdo z Ulice se skrývá pod černou maskou?

Hlasovalo 635 lidí.

Autor: bin

Diskuze