Conor McGregor
Zdroj: Instagram
To je dělo

Conor McGregor šokoval veřejnost: Ukázal vlastní obří erekci! FOTO

Slavný zápasník a nemilosrdný bitkař Conor McGregor (30) na sebe velmi rád poutá pozornost. A tak se nebojí ukázat ani to, jaká anakonda se mu schovává v těsných boxerkách!

8 fotek
Ženy šílí, pánové závidí! Conor McGregor, který v posledním roce na sebe upozornil hlavně dlouho očekávaným zápasem s bývalým americkým boxerem Floydem Mayweatherem (41), ukázal, že hrůzu nenahání pouze vypracovanými svaly, ale i obsahem svých boxerek.

Slavný zápasník velmi rád předvádí, jaký luxus a miliony mu zajistil jeho zápasnický um. Tentokrát se však s fanoušky podělil o to, co mu nenadělil nikdy jin než matička příroda sama. A že je na co koukat!

McGregor se vyfotil v koupelně pouze v červených boxerkách. A pravděpodobně mu musela dojít, že svaly, tetování, ani drsný výraz zápasníka nebudou to, co všechny sledující tolik zaujme. Ti se totiž shodli na tom, že nejenže McGregor předvedl téměř bez obalu svoji mužnou anakondu, ale i pořádnou erekci, která by potěšila nejednu jeho fanynku. No jo, smůla dámy, jak každý ví, tenhle taťka od rodiny je už dávno zadaný.
 

Autor: bin

Diskuze