Čáry na zápěstí - 1
Zdroj: Profimedia
Věděli jste?

Máte na zápěstí 3 nebo 4 čáry? Podívejte se, co to znamená!

Určitě vás nikdy nenapadlo, že by se dalo díky pouhým čarám na zápěstí zjistit něco o vašem zdraví, životě nebo povaze. Když ruku trochu v zápěstí ohnete, uvidíte čáry lépe.

1. Čára - Zdraví

Pokud je první čára hrubá, znamená to, že jste v životě šťastní a netrápí vás žádná vážná nemoc. Jste pozitivní a snažíte se dosáhnout svých stanovených cílů. Máte okolo sebe své blízké a děláte vše pro to, abyste s nimi měli dobré vztahy, protože si uvědomujete, že je to základ psychického zdraví. Pokud je čára někde přerušena, znamená to, že jste se v jisté životní etapě zasekli. Buď v nesprávném vztahu, nebo práci. Dělejte věci tak, jak dělají šťastnou vás a ne ostatní.

2. Čára - Finance

Jestli je vaše čára dlouhá a výrazná, tak určitě žijete své sny a nemáte žádné finanční problémy. Pokud je opět čára přerušená, můžete mít problém s materiálovým nedostatkem a nebo mít pocit nedocenění. Je-li tomu tak, zkuste se učit nové věci, které vám pomůžou dodat sebevědomí, a které vás baví.

3. Čára - Šarm

Tuto čáru nemá jen tak kdo. Pokud vy ano, znamená to, že máte velký vliv na lidi okolo sebe. Neschází vám charisma a máte na to se stát přirozeným vůdcem. Jste cílevědomí a nenecháte se ničím zastrašit.

4. Čára - Dlouhý život

S touhle čárou se můžete těšit na šťastný a dlouhý život, kde uvidíte růst své potomky, uvidíte jejich úspěchy a stanete se prarodiči. I přes to, že je tahle čára slabá a většinou i přerušená, nic to neznamená. Nepřemýšlejte nad materiálními věcmi a pěstujte si dobré vztahy s lidmi.
 

Autor: nat

Diskuze