Sprostá paní v metru
Zdroj: YouTube.com
Buďte v obraze s Prásk.tv

Co vám uniklo tento týden: Kauza Julči z metra převálcovala i Džambulku s Ornellou

Nestihli jste sledovat všechny kauzy týkající se světa showbyznysu? Web Prásk.tv vám proto přináší souhrn těch nejdůležitějších novinek z uplynulého týdne!

Herečka Veronika Freimanová šla podruhé pod čepec. Vzala si svého přítele architekta Vladimíra Boučka. Svatba to byla nečekaná, protože se mluvilo o tom, že jeho žádost o ruku několikrát odmítla.

Svatbu slavila i herečka Zlata Adamovská. Ne však svoji. V Českých Budějovicích se vdala její dcera Bára, kterou má s exmanželem, politikem Radkem Johnem.

Raduje se i bývalý partner zpěvačky Dary Rolins, muzikant Matěj Homola. Konečně si našel holku. Randí s krásnou modelkou Barborou Prachařovou.

Největší štěstí ale určitě prožívá herec Jiří Pomeje. Těsně před padesátkou se mu narodil potomek. S manželkou Andreou mají dceru Aničku, která váží 3,5 kilogramu a měří 50 centimetrů.

Andrea Pomeje

Smutek na druhou stranu prožívá rodina herce jedné role Jana Schmedka, který v pondělí zemřel. Diváci ho znají jako Lišáka z filmu Metráček.

A to nejlepší nakonec. Tento týden zamávala internetem kauza paní Julie Kuskové, která měla nejdříve hysterický záchvat v metru, kde lidem sprostě nadávala a fyzicky na ně útočila a pak napadla reportéry televize Nova.

Autor: mivr

Diskuze