Co vám uniklo tento týden: Ewa Farna nezhubla a Lucka Vondráčková omládla
Zdroj: Oficiální zdroj / Isifa
Buďte v obraze s Prásk.tv

Co vám uniklo tento týden: Ewa Farna nezhubla a Lucka Vondráčková omládla

Nestihli jste sledovat kauzy týkající se světa showbyznysu? Web Prásk.tv vám teď přináší souhrn těch nejdůležitějších novinek z uplynulého týdne!

To už není zpěvačka při těle. Z porotkyně SuperStar Ewy Farné (20) je regulérní boubelka. Přitom v obličeji jí narostla snad už několikátá brada, mohutná stehna ukazuje v minisukénce. Naštěstí to bere s humorem.

To je válec! Ewa Farna je zpátky na českých pódiích. A zase přibrala!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) má asi stroj času. Její roztomilý obličej jí vždy ubíral pár let, ale nyní si nechala udělat ofinu a rozdíl je ještě razantnější. Matka malého Matyáše se na sociální síti pochlubila fotografií, na které vypadá jako bláznivá puberťačka. Snímek vznikl při příležitosti focení reklamní kampaně.

Ta že už má malého caparta? Lucka Vondráčková ustřihla ofinu a vypadá na sladkých šestnáct!

Rodiče malých dívek i feministické organizace se bouří kvůli skandálu, který předvedla mladá zpěvačka Miley Cyrus (20) na při udílení cen stanice MTV. "Je zatracená škoda, že to Miley dělá. Tento vulgární vtip bere pozornost jejímu talentu a kráse. Mnohem větší škoda je, že to dělá pro své mladé fanoušky a další mladé lidi, kteří ji vidí v médiích, " řekla Heidi Cardenas, matka dvou dospívajících chlapců, v reakci na žádost o komentář na facebookové stránce CNN.

VIDEO s Miley Cyrus pobouřilo svět: Rodiče nadávají, že bývalá dětská hvězda kazí mládež!

Všichni fanoušci Štikových by se měli držet na pozoru! U této rodiny totiž propukla sexuální úchylka. Po Ornelle a Charlottě na sociální síti vystavuje fotky v plavkách už i matka Monika! Hlasujte v anketě, které to sluší nejvíce! Ornella Štiková (20) se sice v poslední době stáhla do ústraní, plně ji ale zastoupila zbylá část rodiny. Není to tak dávno, co se mladší dcera Charlotta (16) odhalila na sociální síti pouze v černých plavkách. Dala tak na obdiv své ne zrovna modelkovské křivky. A máma Monika (40) nezůstala pozadu.

Pozor na blonďatý útok! Ženy z rodu Štikových se ukázaly v prádle. Která je ta nej?

Italská herečka Monica Bellucci (48) a francouzský herec Vincent Cassel (46) se rozešli. Italská diva byla provdaná za hvězdu filmu Černá labuť od roku 1999. Kráska Bellucci a Cassel se do sebe zamilovali v roce 1996 při natáčení francouzského filmu Byt. Objevili se spolu v mnoha filmech, například Bratrstvo vlků - Hon na bestii, Tajní agenti nebo Zvrácený.

Manželství nejkrásnější Italky krachlo: Skoro padesátiletá Monica Bellucci je opět sama!

Herci Michael Douglas (68) a Catherine Zeta-Jonesová (43) dnes oficiálně oznámili svůj rozchod, který může znamenat i konec jejich 13 let trvajícího manželství. Odloučení, o němž média již nějakou dobu spekulovala, dnes potvrdila hereččina mluvčí. "Catherine a Michael budou nějakou dobu odloučeni, aby o svém manželství pouvažovali a mohli na něm pracovat," citovala agentura Reuters stručné prohlášení mluvčí Zety-Jonesové.

Autor: pet

Diskuze