Roman Kotlář
Zdroj: TV Nova
Baví ho to

Co dělá tři roky od soutěže MasterChef Česko 2015 Roman Kotlář? S přítelkyní rozjel nový byznys!

Co dnes dělá vítěz kuchařské soutěže MasterChef Česko z roku 2015, Roman Kotlář? S přítelkyní se rozhodli rozjet zajímavý byznys.

9 fotek
V roce 2015 v soutěži MasterChef vyhrál mladý talentovaný kuchař Roman Kotlář. Dnes je Roman úspěšným kuchařem a jeho jídlo chutná ještě lépe, než v soutěži. Ještě rok a půl po soutěži se držel dvou zaměstnání – kuchařského a učitelského. Druhé jmenované ale nakonec pověsil na hřebík a vrhl se do vlastního byznysu.

„Po neustálém snižování učitelského úvazku jsem vnímal, že je lepší se rozhodnout a rozseknout to. Rozhodl jsem se pro tu kuchařskou. Je to už třetí týden, co jsme slavnostně otevřeli nový podnik, který je takovým křížencem mezi bistrem, restaurací a kavárnou. Otevřeli jsme ho v Novém městě na Moravě společně s mojí partnerkou. Naši hosté tam najdou čtyři sladké věci a čtyři slané věci. Dáváme si záležet na tom, co z té naší kuchyně vyleze. Chceme, aby byla místem, kde se skutečně vaří a ne místem, kde se jen vydává jídlo,“ prozradil Roman Kotlář na akci u příležitosti představení nových brambůrek Bohemia Chips. Přiznává, že nebýt MasterChefa, nemá se aktuálně tak dobře, jako nyní. „Ta provázanost je velmi úzká a díky tomu mohu být právě teď tam, kde jsem.“

Na televizních obrazovkách brzy poběží další ročník kuchařské soutěže. Co by Roman jakožto ten nejúspěšnější ze zúčastněných kuchařů novým soutěžícím vzkázal? „Radil bych jim uvědomění toho, že si zvolili tu těžší a riskantnější cestu. Těch nástrah tam číhá poměrně dost. Měli by se tedy hlavně vnímat pozitivně a přijímat vše, co to přinese,“ říká.

Autor: mk

Diskuze