Anna Fialová - 2
Zdroj: Profimedia
Září jako sluníčko

CO TO MÁ NA HLAVĚ? Herečka předvedla účes, který vás nenechá klidnými! Tohle udělal s Aničkou Fialovou

Ať se mládí vydovádí. Tak tímto heslem se nejspíš řídí herečka, které věk takové experimenty ještě celkem omlouvá. Účes, se kterým se ukázala na premiéře filmu, je opravdu kuriózní!

8 fotek
Herečka Anna Linhartová (22) je nejen dcerou proslulé herečky, zpěvačky a eroto-ženy Jitky Asterové (56), ale také dlouholetou kamarádkou profesní kolegyně Aničky Fialové (21), která na sebe upozornila především svými skvělými výkony v první řadě zábavné show Tvoje tvář má známý hlas.

Tyhle dvě kámošky spolu vyrazily na premiéru filmu a nebyla to Anička, kdo vzbudil menší vlnu pozdvižení. Anna Linhartová vždy působila lehce éterickým dojmem. Bledá dívka s plavými vlasy, na pohled velmi zranitelná Možná právě proto si ji do svému filmu vybrali dvojice Jan Hřebejk a Petr Jarchovský, kteří Annu obsadili do svého filmu, v němž ztvárnila roli sexuálně zneužívané dívky.

Nicméně nyní na sebe upoutala pozornost především svým originálním účesem. Drdol, který je stylizován do podoby jakési svatozáře či slunečních paprsků, vypadá na mladé herečka vskutku velmi poutavě. Díky němu také vyniká její alabastrová pleť, kterou se může dívka pyšnit. Podívejte se na účes, který vás možná pohorší a možná inspiruje! Kdo by byl řekl, že Aničce už bylo dvacet, že?

Autor: bin

Diskuze