Diety slavných
Zdroj: Profimedia, Getty Images
Dokonalá postava

KILA DOLŮ: 7 bizarních diet, které celebrity využívají, aby zůstaly ve formě!

S přibývajícím věkem je horší a problematičtější udržet si vysněnou váhu, tak jako ve dvaceti. V mnoha případech za to mohou geny nebo stres, rychlá občerstvení apod.

U některých dam jdou kila nahoru rychleji, a proto je s tím zapotřebí něco udělat. U známých osobností to platí dvojnásob. Vzhledem k tomu, že jsou neustále na očích, musejí vypadat přesně podle očekávání fanoušků. Není dieta, jako dieta. Stejně tak není celebrita, jako celebrita. Americké hvězdy o tom ví své a každá z nich má svoji „ozkoušenou metodu“. Krásné dámy přiznaly, co stojí za jejich křivkami a dokonale vyrýsovanými postavami.

Gwyneth Paltrow
Ne nadarmo se říká, že pro každou očistu těla, ať už od potravin nebo návykových látek, je důležité vydržet 21 dnů. Gwyneth o tom ví své a těchto rad se drží. Na 21 dnů ze svého jídelníčku vylučuje veškerý lepek, červené maso a mléčné výrobky. Nejspíš díky těmto ověřeným způsobům vypadá tak dobře.

Reese Witherspoon
Podle pravé blondýnky jsou nejlepší přesnídávky, dětské výživy. Pro děti se vyrábí tyto produkty bohaté především na vitamíny a podle Reese účinkují i na odbourávání přebytečných kil. Pokud máte doma malé děti, můžete jej ihned vyzkoušet.

Madonna
Nejen, že je výjimečná zpěvačka, má i výjimečné diety. O své dietě si rozhoduje podle měsíce. V některých dnech se živí syrovým masem, někdy mořskými řasami.

Liv Tyler
Hvězda filmu Armageddon má zcela jiné praktiky na to, aby si udržela vysněnou postavu. Všemu prý vděčí studená sprcha, o které se dozvěděla od přítele. Ten tvrdí, že se kutikul uzavře, tedy část vlasového stvolu, a tím se kila okamžitě redukují.

Lady Gaga
Lady Gaga neunikla informace, že pokud se pije ve větším množství alkohol, méně se člověk stravuje a rázem jdou kila dolů. Podle kontroverzní zpěvačky za její štíhlou postavou stojí whiskey. Ti, kteří jsou tímto druhem hubnutí uchváceni, by si měli dát pozor, aby zanedlouho neřešili problém s alkoholem, nikoliv s váhou.

Beyoncé
Zpěvačka Beyoncé má se svým vyzkoušeným receptem špatné zkušenosti. Příprava této diety je velmi jednoduchá, jedná se o drink z opepřené vody, trošky citronu a o javorový sirup. Dnes už se raději na několik týdnů stane veganem a kila jdou rázem dolů.

Natalie Portman
Buď půjdou přebytečná kila dolů, nebo obsadíme do hlavní role k filmu Černá labuť někoho jiného. Natalie si zvolila první variantu a svého cíle dosáhla díky mrkvi a mandlím. Touto cestou rázem ztratila 10 kg. Zelenina a ořechy jsou tou správnou cestou, jak dojít k vysněné postavě.

5:2 aneb dieta, která funguje
Pivo a redukční dieta? Jde to, ale opatrně!

Autor: ad

Diskuze