Princ Charles a Meghan - 1
Zdroj: Profimedia
To byste nečekali

Co si skutečně princ Charles myslí o Meghan? Jeho slova překvapí!

Aktualizováno 13.9. 2018 10:00

Vévodkyně Meghan je součástí britské královské rodiny už nějaký ten pátek a zdá se, že si ji všichni celkem oblíbili. Britská média však ráda spekulují o tom, kdo má či nemá Harryho manželku v lásce a proč.

5 fotek
S královnou Alžbětou II. si bývalá americká herečka zřejmě dobře rozumí. Na většině fotografií se na sebe usmívají a mají za sebou už několik společenských událostí. A nejspíše padla do noty i princi Williamovi a jeho choti Kate.

A jak si asi rozumí se svým tchánem, princem Charlesem, který ji nakonec místo jejího otce vedl k oltáři? Někteří britští pisálkové občas spekulovali, že Charles Meghan zrovna moc nemusí. Vyvodili tak z toho, že spolu sdíleli málo společenských událostí. Jak je to ale doopravdy?

Podle Vanity Fair, které má prý informace přímo od některého člena královské rodiny, je pouto mezi Charlesem a Meghan velmi silné. Následník královského trůnu prý nedá na svou snachu dopustit. Svůj obdiv k Meghan vyjádřila před časem dokonce i jeho choť Camilla.

Meghan s Harrym a princem Charlesem společně dokonce strávili týden na jednom z jejich královských sídel. Královnin syn svou snachu velmi podporuje a údajně rád prohlašuje, že je ta nejlepší věc, která jeho syna Harryho v životě potkala.

Autor: mk

Diskuze