Rytmus a Ben Cristovao
Zdroj: Instagram
Snapchat útočí

GALERIE: Znáte aplikaci s výměnou obličejů? Takhle šíleně dopadnete, když ji použijete v muzeu!

Oblíbená aplikace teenagerů dokáže opravdu zázraky! Mladík si vyrazil do muzea a fotografie, které tam pořídil, mohou pobavit, ale i pobouřit znalce historie. Známá aplikace snapchat se však za poslední rok stala velmi populární, hlavně mezi mladistvými, a tak není divu, že vymýšlejí takové šílenosti.

8 fotek
Snapchat, který pro nás byl ještě nedávno novinkou, se stává stále více populární. Aplikace, ve které se pořizují fotografie, které jsou viditelné až po dobu deseti vteřin, mohou být někdy opravdu zajímavé. Aplikace snapchat se stala oblíbenou už i mezi celebritami. Fotografie, které v této aplikaci pořizují, můžeme nejčastěji najít především na jejich Instagramech.

Jak aplikace snapchat vůbec funguje? Snapchat funguje jednoduše. Pořídíte fotku nebo krátké video a u něj nastavíte dobu, po kterou bude viditelné. Po jejím uplynutí se snímek nadobro vymaže, nebude nikde dohledatelný, ani uložený. Na fotky i videa se dají navíc přikreslit vzkazy či nějaké obrázky.

Bohužel, určité věci se dají na snapchatu lehce obejít, a to například ukládání fotografií. Fotografické vztahy v Snapchatu jsou pak totiž založeny na vzájemné důvěře. Proto tato aplikace může, ale nemusí být přínosem, a než někomu něco pošleme, měli bychom se zamyslet nad tím, jestli nám fotografie nemůžou v budoucnu způsobit problémy.

A jak vypadají fotografie z oblíbené aplikace, když si vyměníte obličej třeba se sochou v muzeu? Podívejte se do galerie.

Autor: kdv

Diskuze