Beton - 1
Zdroj: Twitter
Skvělý nápad

Nalil beton do igelitového pytle. Nikdo nečekal, co překrásného z toho vznikne!

6. 12. 2018

Šikovný muž vytvořil z betonové směsi, kterou nalil do igelitového pytle, něco neuvěřitelného! Zvládne to opravdu každý.

13 fotek
Blíží se Vánoce a pokud vás omrzely vánoční dekorace a ozdoby, které používáte už pár let za sebou, můžete si snadno vytvořit nové a to vlastnoručně dělané! Úspěch sklidíte nejen u rodiny, ale určitě i sousedé budou tiše závidět. S nápadem přišel muž, který nalil betonovou směs do igelitového sáčku.

Vytvořit lze úplně všechno, stačí mít trochu fantazie. Jediné, na co nezapomeňte, je přilít do betonové směsi lepidlo do betonu, to dodá materiálu elasticitu. Potom stačí nalít směs do sáčku, vytvarovat do potřebné a finální podoby a nechat zaschnout. Popřípadě můžete použít i různé formičky. Meze se nekladou ani dalším materiálům či barvám. 

Věřte, že takové výtvory okoření nejednu domácnost či zahradu. Stačí se jen podívat na fotografie, nasbírat inspiraci a pustit se do práce! Zapojit můžete i své blízké. Pokud jste trochu z ručnější, můžete z betonu zkusit vytvořit další doplňky i bez pomoci igelitového sáčku. Stačí mít jen trochu fantazie a šikovné ruce. Výsledek stojí za to, posuďte sami.

Autor: veh

Diskuze