Loučení s Danem Nekonečným - Lelila
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Poslední rozloučení

Co se dělo po pohřbu Nekonečného (†52)? Zpívalo se. Byl to hezký den, i když smutný, říká Kardová

Smrt Daniela Nekonečného (†52) zasáhla mnoho lidí. Nejedná se jenom o rodinu a jeho blízké, ale i o nespočet fanoušků. Po bujarém pohřbu se uctívala jeho památka ještě velmi dlouho. Co se dělo, když se zavřela vrata motolského krematoria?

16 fotek
Nejen Daniel Nekonečný, ale i jeho pohřeb zůstane lidem dlouho v paměti. Během smutečního obřadu se ani tak nebrečelo, jako spíše tančilo. Celou ceremonii provázela jeho hudba a hosté byli oblečeni do barevného. Po samotném pohřbu se ale veselilo dál. Zuzana Kardová, s níž žil Nekonečný téměř dvacet let, moc dobře věděla, že o pláč by Dan nestál.

“Byli jsme v restauraci v Řeporyjích, a potom jsme jeli na Smíchov, kde na nás čekala další část jeho původní kapely. Potkali jsme se tam s Lejlou (Abbasovou) a Danovým manažerem a zvukařem. Vzpomínalo se na Dana a zpívali jsme jeho písničky. Byl to moc hezký den, i když smutný, prozradila Zuzana.

“Strašně hezký bylo, jak se mi postupně ozvala celá kapela , tanečnice, pyrotechnik, manažer. Všichni se zapojili. Veškerá výzdoba, co tam byla, je zásluha, manželky F. A. Brabce, Jarušky Pecharové. Na pohřeb mi přispěla právě ona,” rozhovořila se Kardová o pomoci ostatních. Cenu prozradit nechtěla. Sama uvedla, že Daniel byl mužem jejího života a bude to tak už navždy.

Autor: Han

Diskuze