Optický test - 1
Zdroj: Brightside.me
Vyber si skořápku

Mušle, kterou si vyberete, odhalí mnoho o vaší osobnosti! Která se vám líbí nejvíc?

Všude kolem nás jsou lidé, kteří se odhodlali k návštěvě psychologa, aby zjistili, jací jsou uvnitř sebe. My tady místo toho pro vás máme tento jednoduchý test osobnosti.

Říká se, že bychom neměli dávat na první dojem, v tomto případě toto rčení ale neplatí. Aby byl test co nejpřesnější, je zapotřebí především použít svou intuici. Ať vyberete podle druhu, tvaru, nebo barvy, bude to pouze váš výběr - a to je nejdůležitější.

Výběr o vás prozradí například, jaký jste perfekcionista, racionalista, kdy se opravdu cítítě v bezpečí a mnoho dalšího.

Škeble číslo 1 - Ten, kdo se rozhodl pro obrázek číslo 1, je velmi moudrý a silnější, než jeho okolí. Na svět se dívate realisticky a chcete se cítit opravdu v bezpečí. 

Škeble číslo 2 - Tato skořápka vyjadřuje váš cit pro pořádek. Preferujete věci dělat s předstihem a ne na poslední chvíli. Máte rádi, když věci plynou hladce, tak jako povrch této mušle.

Škeble číslo 3 - Stejně jako má na sobě tato mušle trhliny a ostrý okraj, uzavíráte se vy sami do sebe a snažíte se obrnit proti vnějšímu světu. Stavíte si kolem sebe barikády a málokdo se vám dostane pod kůži. Z toho pro vás plyne ponaučení - neberte vše tak vážně, ubližujete tím jen sami sobě.

Autor: ad

Diskuze