MarkétA Konvičková
Zdroj: TV Nova
Hodně štěstí

Co Markétě Konvičkové vzala účast v Tvojí tváři? Teď bude muset pořádně zamakat, aby to dohnala

4. 12. 2017

Soutěžící ze show Tvoje tvář má známý hlas, Markéta Konvičková (23), prozradila, co jí účast v pořadu vzala. Teď na tom bude muset pořádně zamakat.

14 fotek
Tvoje tvář už skončila, ale její aktéři na ni stále velmi rádi vzpomínají. „Celéty tři měsíce byl jeden velký okamžik. Pro mne asi nejzásadnější kolo, které mi dalo zabrat a ze kterého jsem měla nejlepší pocity, bylo kolo Arethy Franklin, kdy mě vycpali, byla jsem za černošku a musela jsem se naučit píseň, která v podstatě nemá sloku, nemá refrén. Je taková, že když se jí to zachce, tak tam něco prdne. To byl pro mne největší zážitek,“ prozradila Markéta Konvičková, která v celé soutěži zaujala mnoho diváků.

Díky show se mnoho tváří vrylo do podvědomí diváků a stali se jejich oblíbenci. Kromě toho, že jim toho soutěž hodně dala, účinkujícím i něco cenného vzala. A tím byl čas! To je ale to nejmenší, protože si to vždy skvěle užili a na chvíle, kdy mohli být na okamžik někým jiným, všichni vzpomínají velmi rádi.

Markétě Konvičkové se však nedostatek volného času, který během natáčení Tváře měla, stal trochu osudným. „Jediné, co mi to vzalo, je ročník na vysoké škole. Musela jsem me se kvůli tomu totiž přestěhovat na čtyři měsíce z Ostravy do Prahy a bohužel nebylo fyzicky možné to skloubit s prezenčním studiem v Ostravě. Takže budu muset opakovat čtvrtý ročník. Ale toho bakaláře mám, tu pojistku. A teď chci už jen víc zpívat a míň studovat. A když se mi do toho povede ten inženýr, tak budu jenom ráda,“ říká zpěvačka.

Autor: mk

Diskuze