Tereza Voříšková a Simona Krainová
Zdroj: Profimedia
Kdo by to byl řekl?

Co má společného herečka Tereza Voříšková a modelka Simona Krainová? To neuhodnete!

Co spojuje Simonu Krainovou a Terezu Voříškovou? Jeden by řekl, že skoro nic – jedna je blondýna, druhá bruneta; jedna se věnuje modelingu, ta druhá se zasvětila herectví – filmovému i divadelnímu. Navíc je od sebe dělí téměř dvacet let. I tak ale mají jedno společné. Chcete vědět, o co jde?

5 fotek
Obe dvě krásky se vydaly na exotickou dovolenou – Simona Krainová se užívá pláže v Africe, Tereza Voříšková zas objevuje tropický ráj ve Střední Americe. Jedno je ale spojuje – obě dvě si na dovolenou vzaly sexy plavky za více než šest tisíc korun!

Tereza o sobě vždy tvrdila, že ráda poznává všechno nové, a tak si začátkem února vypravila do Kostariky, kde společně s přítelem Matyášem Rambem objevují tajemství místních pralesů. Modelka Simona Krainová svou dovolenou pojala úplně jinak – klasicky odpočinkově, a tak si společně s manželem Karlem Vágnerem mladším i syny Maxem a Brunem bydlí v luxusním resortu a užívají si místních pláží a sluníčka.

Obě dvě krásky si ale přibalily stejné plavky – rajcovní bikinky, které krásně zvýrazní postavu. Voříšková i Krainová mají výstavní postavy, a tak se svými dokonalými těly v sexy plavkách patřičně chlubí.

Je tu ale jeden háček – za pár týdnů si Krainová plánuje s manželem romantický výlet do Kostariky. Snad se tam ty dvě krásky nepotkají ve stejných plavkách.

Autor: Iri

Diskuze