Šárka Vaculíková
Zdroj: Profimedia/TV Nova
Paní Bláhová v akci

Co má společného Adriana z Ulice a Šárka Vaculíková? Herečka došla k rozhodnutí, které jí změnilo život!

Herečka Šárka Vaculíková je divákům televize Nova známá především díky své roli Adriany v seriálu Ulice. A s tou má sympatická blondýnka společnou jednu velkou vášeň, kvůli které musela před lety učinit vážné životní rozhodnutí.

5 fotek
Krásná a sympatická Šárka Vaculíková není jen neteří známého herce Lukáše Vaculíka, ale především divadelní herečkou a hvězdou oblíbeného seriálu Ulice. V té hraje problematickou vnučku Vlastimila Peška (Rudolf Hrušínský starší), která odjakživa milovala tanec a dnes dokonce v seriálu vede i taneční školu.

A to je právě to, co herečku s její rolí spojuje. Kromě natáčení se teď plánuje v rámci charity účastnit divadelního tanečního projektu s názvem Roztančené jeviště a moc se na novou zkušenost těší. S tancem má zkušenosti stejně bohaté jako seriálová Adriana. „Jako malá a pak i větší holka jsem tancovala strašně ráda. Dokonce jsem možná mohla skončit jako tanečnice. Hodně mě to bavilo a ta chuť mi vydržela až doposud, i když jsem nakonec zvolila herectví. Když jsem dostala nabídku ještě něco dalšího z tanečního umu pochytit pod dohledem profíka, s chutí jsem okamžitě kývla. Do dne „D“, kdy souboj propukne, nás ještě čeká hodně práce, protože chceme nejen uspět, ale i pobavit sebe i diváky,“ prozradila Šárka Super.cz.

Šárka se tedy kdysi rozhodla dát přednost herectví před tancem. Nebýt toho, nemohli by ji pravděpodobně dnes diváci sledovat v Ulici, jak se jako bláznivě zamilovaná Adriany žene do záhuby po boku vypočítavého mluvčího z radnice Roberta Bláhy. Jak se bude jejich příběhová linka s rekonstrukcí domu vyvíjet, to sledujte každý všední den v Ulici v 18,25 na Nově!

Autor: bin

Diskuze