Petr Suchoň a Klára Koukalová
Zdroj: Jakub Deml
Páreček v akci

Co dělala tenistka Koukalová na Nově? Již dnes večer ji uvidíte na obrazovce i se Suchoněm!

Moderátor Televizních novin Petr Suchoň (32) a jeho přítelkyně Klára Koukalová (34) se již dnes večer společně ukážou na obrazovce TV Nova. Jak to?

7 fotek
O tom, co dělala tenistka a přítelkyně Petra Suchoně Klára Koukalová v budově TV Nova, se už nemusí spekulovat. Vyšlo najevo, že již dnes večer spolu pár bude moderovat Sportovní noviny, a to kvůli začínajícímu Wimbledonu.


Nejslavnější tenisový turnaj na světě, jediný travnatý Grand Slam a mimořádný důraz na tradici. To je Wimbledon! Hodnoty, které jsou ctěny členy All England Clubu dodávají tomuto turnaji prestiž, které nedosahuje žádný jiný tenisový turnaj na světě. Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 27. června bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky stanicím NOVA Sport 1 a 2 a videoportálu VOYO mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

A jak se na společné moderování Petr s Klárou těší? „Já se těším strašně moc, ale nervózní asi nebudu, protože mám vedle sebe toho nejlepšího parťáka,“ prozradila Klára. To Petr má o trochu větší strach: „Já se nebojím vůbec ničeho, protože já znám Kláru jako tenisového experta, kdy často vystupovala v televizi, takže si myslím, že od toho experta ten přestup k tomu moderátorovi už není zase tak daleko, takže já jí hrozně věřím a jediného, čeho se bojím je, že bude lepší než já.“

Na Sportovní noviny se nezapomeňte dívat již dnes večer od 19:30 na Nově.

Autor: niž

Diskuze