Claudia Schiffer
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Claudia Schifferová slaví narozeniny: Vypadá na 20, ale to jí rozhodně není

Claudia Schifferová slaví v neděli devětačtyřicáté narozeniny a pořád vypadá báječně. Možná je to tím, že celý dosavadní život prožila takřka bez skandálů a žije v poklidném manželství už 17 let. Podívejte se, jak s ní šel čas. No nevypadá pořád stejně jako v devadesátých letech?

7 fotek
Claudia Schifferová vyrůstala v německém městě Düsseldorf. Tomu, že bude modelka, nic nenasvědčovalo. Maminka byla ženou v domácnosti a tatínek právník. Claudia chtěla být po jeho vzoru také právničkou.

Mladou Claudii ale jednoho dne oslovil Michel Levaton. Bylo to na večírku, kde byla tehdy ještě jako neznámá dívka s přáteli. Levaton byl totiž modelingový agent, který vmžiku změnil Schifferové život. Záhy totiž odletěla do Paříže, kde udělala díru do světa. Její snímky se následně začaly objevovat ve všech světových módních magazínech. Nebyla už jen modelkou, byla supermodelkou a ikonou devadesátých let.

Blonďaté vlasy muže dostávaly do kolen. Kromě módních mol vystupovala i v nespočtu amerických talkshow jako Larry King Live, The Tonight Show, The Late Show with David Letterman a Late Night with Conan O'Brien a zažívala tak mezinárodní úspěch. Mihnout jste ji mohli vidět třeba ve filmu Láska nebeská. V roce 2002 do toho praštila s producentem Matthewem Vaughnem a k překvapení všech se dosud nerozvedli.

Mají spolu tři děti s opravdu pozoruhodnými jmény. Jmenují se Clementine Poppy, Cosima Violet, Caspar Matthew. Žádné další dítě už nejspíš nepřibude, jelikož Claudia slaví 49. narozeniny. Podívejte se do naší galerie, jak vypadala dříve a jak dnes. Vidíte nějaký rozdíl?

Autor: Han

Diskuze