Marta Jandová a Hana Mašlíková
Zdroj: isifa.com
Hot News Od Noida po Havlovou

Top 9: Nejslavnější psí miláčci českých celebrit. Který je ten nej?

Aktualizováno 12.3. 2013 16:10

Pokud jste si mysleli, že celebrity mají tolik povinností spojených s hereckými povinnostmi nebo s koncertování, že nemají čas na péči o čtyřnohé miláčky, jste na omylu...

Fenka německého ovčáka jménem Elsa pochází z policejního vrhu, ale na její inteligenci se to prý nijak neprojevilo. Slavná zpěvačka Helena Vondráčková se svým partnerem Martinem Michalem si ji vycvičili tak, že umí otvírat návštěvám dveře.

Helena Vondráčková a její pes

Obrovský rotwajler Arnold zpěváka Václava Noida Bárty je jeho největší chloubou. Není náhodou, že misska Eliška Bučková po rozchodu nejvíc lituje toho, že už nebude chodit s milovaným černým obrem na procházky.

Václav Noid Bárta a jeho pes

Marta Kubišová nejen zvířátkům pomáhá a snaží se je zachraňovat, ale také je má doma. Její milovaná fenka Ganiet (na snímku) bohužel prohrála před rokem boj se zákeřnou rakovinou. Paní Martě zůstala fenečka jorkšírského teriéra a čtyři kočky.

Marta Kubišová a její pes

Dagmar Havlová, která v březnu oslaví šedesáté narozeniny, dostala štěňátko boxera jménem Grace při křtu knihy veterináře Jana Herčíka Zvěrolékař v akci minulý rok v říjnu. Byla z něj tak nadšená, že se na roztomilé zvířátko okamžitě upnula.

Dagmar Havlová a její pes

Marta Jandová má fenku Parson Russell teriéra Katze. Kočka to evidentně není, ale Marta říká, že se s ní moc ráda kočkuje. "Odmala jsem s ní začala chodit na cvičák. Všichni mi radili, že když jsem si vybrala teriéra, měla bych ho na cvičáku pár věcí naučit, protože jsou hrozně tvrdohlaví a dominantní. Měli pravdu," směje se dnes Marta.

Marta Jandová a její pes

Hvězda seriálů TV Nova Sandra Nováková má doma chlupaté potěšení teprve pár měsíců. Při zimním focení kalendáře si osvojila úžasnou a roztomilou fenku Bambie. Bylo to na místě, herci se fotili spolu s pejsky hledajícími nový domov.

Někomu pitbullové přijdou jako nebezpečné bestie, jiní je milují. Jsou to právě jejich majitelé, kteří na ně nedají dopustit. Mezi ně patří bývalá Miss, modelka a moderátorka Diana Kobzanová. Její Mia s ní nechybí na žádné větší akci.

Diana Kobzanová a její pes

ČTĚTE TAKÉ: Toto jsou největší favorité psí soutěže! Víte o jiných? O lepších? Hlasujte!

Modelka a reportérka pořadu Prásk! Hanka Mašlíková je dokonalou milovnicí zvířat. Vlastní dvě čivavy, jednoho koně a minulý rok si s přítelem pořídila štěně Louisianského leoparda. Pejsek vzácného plemene se jmenuje Drago a zatím dělá Hance jen samou radost.

Hana Mašlíková a její pes

David Kraus hledá inspiraci nejen v lásce, ale i ve zvířátkách, které neskutečně miluje. Vlastní chameleona, leguána, rosničku, cvrčky, sarančata, kocoura a také roztomilého pejska Huga, který je jeho nejvěším parťákem.

David Kraus a jeho pes

Soutěžte s vaším psím miláčkem! Vítěz získá pro svého nejlepšího přítele 30 000 korun a krmivo na celý rok či týdenní výhru v podobě psího krmiva na více než měsíc. Více se dočtete ZDE.

Autor: ham

Diskuze