Lucie Vondráčková, Hádek
Zdroj: YouTube.com
Plekanec vs. Vondráčková

Čí bys byl, než můj…Je muchlovačka s Hádkem vzkaz Plekancovi?

Boj o syny, Matyáše (7) a Adama (3), se táhne, jelikož zpěvačka s hokejistou se zkrátka ne a ne dohodnout. Odvolací soud v Montrealu rozhodl, že děti Lucie Vondráčkové (39) a Tomáše Plekance (36) se musí po konci školního roku přestěhovat z Kanady do České republiky. Rodiče dvou kluků zřejmě pojí už jen nenávist, přitom to není dlouho, co zpěvačka zpívala sladká slova refrénu. Patřila Plekancovi?

15 fotek
Spor o dvě děti Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance se táhl dlouhou dobu. Tomáš Plekanec žádal, aby se děti bezodkladně vrátily z Kanady, kde žili, do České republiky. Lucie byla proti. Nakonec chtěla, aby synové dokončili v Montrealu školní rok. V tom jí soud vyhověl.

“Dnes rozhodl kanadský odvolací soud v návratovém řízení zahájeném na návrh Tomáše Plekance podle Haagské úmluvy o občanskoprávních aspektech mezinárodních únosů dětí. Podle dřívějšího rozhodnutí soudu prvního stupně se měly děti vrátit do ČR bezodkladně. Odvolací soud zohlednil zájmy dětí, na které opakovaně upozorňovala paní Lucie Vondráčková, a rozhodl tak, že děti dokončí školní rok, nebudou nyní měnit svůj domov a do ČR se vrátí až o jeho skončení,” uvedl pro Prásk.cz Petr Machálek, právní zástupce Lucie Vondráčkové.

I když teď je vztah rozvádějící se Vondráčkové a Plekance vyhrocený, v minulosti nebyl. Zpěvačka vydala píseň Paralelní světy, kde zpívá Čí bys byl, než můj, ale pravděpodobnost, že to patří Plekancovi, je minimální. V té době se totiž pár už rozcházel. Možná vyznání patří Matěji Hádkovi, který v klipu hraje jejího partnera. To ví ale jen Lucie.

Jak se domoci výživného?
Táta k nevydržení, nebo kamarád a rádce o klucích?

Autor: Han

Diskuze