Ben Towers
Zdroj: facebook
Šikovný chlapec

CHYTRÉ: Chtěl si v 11 letech přivydělat, protože měl malé kapesné. Jednoduše se stal milionářem!

Stát se úspěšným a bohatým je v dnešní době ošemetná věc - konkurence je velká, ale možnosti, jak se uplatnit, takřka nekonečné! Své o tom ví i chlapec, který v 11 letech rozhodl o svém životě milionáře.

4 fotky
Každé ráno se probouzíte do nového dne a ptáte se sami sebe - sakra, co dělám špatně? Pracujete jako většina lidí pět dní v týdnu, den co den chodíte do práce a přitom z toho, co vyděláte, v lepším případě ušetříte pár tisíc? Nemusí to být vaše situace, ale rozhodně máte kolem sebe jistě mnoho lidí, kteří takto žijí. Neušetří ani korunu a pár dní před výplatou se pro ně stává holým bojem o přežití.

Tento problém rozhodně netrápí dnes již osmnáctiletého Bena Towerse. Sice se stal teprve před nedávnem dospělým, jenže právě on je důkaz, že věk je jen číslo. Úspěchu, kterého dosáhl už jako dítě, nedosáhne mnoho lidí za celý svůj život. Ben už v jedenácti letech začal podnikat. Z nápadu vznikl byznys za desítky milionů liber! Jak se mu to povedlo?

V pouhých jedenácti letech si totiž řekl, že by si rád ke kapesnému přivydělal nějakou tu libru. Asi málokdo tušil, že za pár let z jeho dětského podnikavého ducha vytěží miliony. Stalo se. Ben byl natolik fascinován internetem, že se začal v této oblasti vzdělávat, Zajímal se o marketing, webové stránky a jejich design a netrvalo dlouho a jeho klientelou se stala například sociální síť Twitter.

VAŠE PŘÍBĚHY: Nečekané bohatství nepřineslo jen radost,ale i tragédii
Chcete boháče? Jak poznáte, že má peníze?

Autor: bin

Diskuze