Mayang Prasetyo - 1
Zdroj: facebook.com
Chtěl ji sníst?

Psychopat chtěl udělat vývar ze své přítelkyně! Prozradil ho jediný telefonát

Muže, který zabil svou přítelkyni a chystal se z ní právě udělat vývar, prozradil jeden jediný telefonát. Z toho vás zamrazí…

7 fotek
Marcus Volke (28) brutálně zavraždil svou krásnou přítelkyni Mayangu Prasetyo (27). Daleko šokující je ale způsob, kterým se chtěl těla své přítelkyně zbavit. Marcus tělo rozřezal a začal vařit vývar, do kterého chtěl přidat kusy své mrtvé partnerky. Jestli ho pak chtěl sníst, se už nedozvíme, protože věci najednou nabraly nečekaný spád.

Při ďábelském vaření se totiž Marcusovi podařilo vyhodit elektřinu, a tak nezbývalo nic jiného, než zavolat elektrikáře. Když elektrikář dorazil do domu, tak ho hned ve dveřích zarazil velmi silný zápach. „To je vepřový vývar, který právě vařím“ ubezpečil elektrikáře Marcus. Elektrikář si však všimnul chemikálií a pytlů na odpadky. To vše v něm začalo vyvolávat podezření.

Když elektrikář opravil to, co měl, nedalo mu to a o událostech uvědomil správce budovy. Ten zavolal policii. „Šli jsme do koupelny, kde byla pračka a v ní hlava a ruce jeho přítelkyně,“ vypověděl později elektrikář. Marcus nakonec neunesl tíhu viny a sám sobě si podřízl krk. „Původně jsem si myslel, že se jedná o nějaký žert. Když jsem si ale dal dvě a dvě dohromady, zjistil jsem, že je to pravda,“ nechal se slyšet šokovaný konstábl Liam McWhinney. Co se tam tehdy stalo a proč šílený Marcus svou přítelkyni zabil, už se nikdy nedozvíme. Tento případ se však řadí mezi ty nejděsivější, nemyslíte?

Autor: mic

Diskuze