Leoš Mareš, Monika Marešová - 1
Zdroj: Profimedia
Snad se brzy vysloví

Monika Koblížková dosáhla svého! Leoš Mareš se po letech konečně rozvádí s manželkou

Leoš Mareš (41) chodí už nějakou dobu s pohlednou módní redaktorkou Monikou Koblížkou (36). Na začátku jejich vztahu si všichni mysleli, že se bude jednat jen o další moderátorův úlet. To se ale nestalo a Monika ho naprosto očarovala. Je docela možné, že si ji plánuje vzít.

8 fotek
Nasvědčuje tomu i skutečnost, že podle serveru Super.cz moderátor Leoš Mareš a jeho manželka Monika Marešová (42) podávají žádost o rozvod. Už léta spolu nežijí, ale stále mají přátelský vztah a střídají se v péči o své dva syny. Manželka Monika mluví o Leošovi jen hezky a s rozvodem bez problému souhlasila.

„Podáváme společný návrh na rozvod. Dohodli jsme se na další péči o Jakuba a Matěje a také na finančním vypořádání majetku po rozvodu,“ potvrdil Blesku Leoš. Pravděpodobně chce být volný, aby si mohl vzít stávající přítelkyni Moniku Koblížkovou. Je do ní totiž naprostý blázen, a tak se velkých gest nebojí. Jako vánoční dárek jí dal například luxusní vůz. Takové gesto například neudělal ani pro bývalou přítelkyni Petru Faltýnovou (38), se kterou měl velice bouřlivý vztah. Několikrát se rozešli a poté vztah znovu slepovali, ale nikdy to pořádně nefungovalo.

Za to teď si Leoš chrochtá blahem. S klidnou a inteligentní redaktorkou nemá žádný problém a oběma je ve vztahu dobře. Je proto pravděpodobné, že ho brzy stvrdí svazkem manželským a zůstanou spolu až do smrti.

Anketa

Myslíte si, že se Leoš Mareš ožení s Monikou Koblížkovou?

Hlasovalo 587 lidí.

Autor: Beat

Diskuze