František Janeček a Natálie Grossová
Zdroj: Profimedia
Pohotová reakce

CHVÍLE HRŮZY: Františku Janečkovi šlo o život! Zachránila ho Natálka Grossová

Producent František Janeček (73) prožil chvíle nepředstavitelné hrůzy, při které mu šlo o život. Jeho zachránkyní se stala Natálka Grossová (15), která si naštěstí všimla, že se něco děje!

5 fotek
Producent muzikálů Ples upírů a Fantom Opery František Janeček utrpěl podruhé v životě infarkt. Stejně jako poprvé se dramatické chvíle, kdy mu šlo doslova o holý život, odehrály už před několika týdny v jeho vile na Floridě v Miami.

„U Janečka byla v tu chvíli Natálka Grossová, jejíž rodina na Miami s tou Janečkovou sousedí a jíž je producent zaměstnavatelem i kmotrem, a všimla si, že mu není dobře. Zavolala tedy své mamince Šárce a ta zavolala pomoc,“ prozradil Blesku zdroj z Janečkova okolí.

Naštěstí vše dobře napadlo. Jednalo se totiž jen o lehkou příhodu a Janeček tak v nemocnici strávil jen několik málo dní, během kterých podstoupil jednoduchý zákrok. „Jsem v pořádku a plný chuti do práce,“ potvrdil sám producent, který chce být osobně přítomen na derniéře Plesu upírů, která se odehraje už 10. června.

Autor: bin

Diskuze