Emma Watson - 1
Zdroj: Twitter
Těsně vedle

Chudák Emma Watson: Výrobci začali prodávat panenku s její podobiznou. Lidé z ní mají obrovskou srandu

Jelikož se do kin blíží remake slavného filmu od společnosti Disney Kráska a zvíře, kde získala hlavní roli Emma Watson (26), přiložili ruku k dílu i výrobci panenek Barbie. Jenže ta s podobiznou Emmy je tak trochu zvláštní...

4 fotky
Herečka Emma Watson, která se proslavila rolí Hermiony ve filmové sérii Harryho Pottera, patří k nejoblíbenějším herečkám vůbec. Na jaře se chystá do kin nový film z dílny Disney, a to Kráska a zvíře. A právě Emma Watson v něm získala hlavní roli princezny Belly.

A tak není divu, že se toho ihned chytli výrobci, kteří vypustili do obchodů panenku Barbie alias Emmu Watson jako princeznu Bellu. Jenže panenka se úplně nepovedla a stala se okamžitě terčem posměchu. Lidé na internetu přišli s tím, že panenka není vůbec podobná Emmě Watson, ale spíše Justinovi Bieberovi.

A něco na tom bude. Tvář barbíny doopravdy mladého zpěváka připomíná. Kdyby neměla panenka pihy a dlouhé vlasy, byl by to hotový Justin. Panenka má zkrátka mužské rysy. Někteří se smějí, že přesně takhle by vypadal potomek Emmy a Justina. A co myslíte vy?

Autor: niž

Diskuze