Artur Štaidl - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Nemá to lehké

Chudák Artur: Čtyři roky od smrti Bartošové (†48) přišla další rána! Musí se s tím vypořádat

Artur Štaidl (21), syn zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla (73) už v životě prošel několika krizovými obdobími. Rozchod rodičů, tragická smrt matky a nyní se potýká s dalšími problémy.

Artur Štaidl šel ve šlépějích svých rodičů a věnoval se muzice. Aby také ne, talentu totiž zdědil dostatek. Teď se ale se svou kapelou Behind the Mirror potýká s velkými problémy.

Jako lídr skupiny teď má co řešit. Skupina se mu totiž začala rozpadat pod rukama. Půlka osazenstva mu odešla. Tyto těžké chvíle ve své kariéře nyní navíc prožívá krátce před čtvyrtým výročím od úmrtí své matky, které bude 29. dubna.

„První ročník Coretality se vydařil. Tato akce byla peklo, a pro nás doslova, když jsme se museli vypořádat pouze s jednou kytarou namísto dvou a jen jednoho zpěvu, a to pouze toho čistého. Co ale s námi bude teď, když vlastně chybí půlka kapely? Zbyl tu pouze čistý vokál Artur, baskytarista Vojta a bubeník Honza,“ uvedla skupina na svém profilu na sociální síti.. „Nová sestava je však už připravena a v brzké době ji v podobě fotek i představíme. Čeká nás konečně i nahrávání,“ prozradili. Alespoň nějaká dobrá zpráva pro fanoušky.

„Hudba, kterou budeme teď dělat, je jiná. Přidalo se více na elektronice místo symfonických nástrojů, zároveň i přitvrdilo... No nebudeme prozrazovat vše,“ dodala metalová skupina.

Autor: mk

Diskuze