Žena podezřívala přítele
Zdroj: Profimedia / Twitter
Důvěra nadevše

Žena si chtěla ověřit věrnost svého partnera. Zákeřná "bouda", kterou na něj ušila, se obrátila proti ní!

Ženám je potřeba neustále dokazovat věrnost a bezmeznou lásku. Když ale muž přestane, a žena pojme podezření, je zle! Tahle žena se snažila nachytat svého přítele, ale dopadlo to úplně naopak!

Mladá dívka se rozhodla, že si svého přítele vyzkouší. Zkrátka, takový malý test, jestli je jí opravdu věrný a nakolik by využil situace, kdyby opravdu odešla. Sbalila si kufry, na postel položila dopis na rozloučenou a schovala se. Kam jinam než právě pod postel se vzkazem, že?

Jakmile se její přítel vrátil domů, s klidem se vykoupal a udělal si večeři. Když se jeho milá nevracela, rozhodl se, že si po práci trochu pospí. V té chvíli, si ale všiml onoho dopisu. Začetl se a jeho reakce by položila i ty nejdrsnější povahy.

"Ahoj zlato, konečně jsem se zbavil té hloupé krávy, tak jsem za chvíli u tebe. Jen mi je líto té doby, kterou jsem kvůli ní ztratil, ale my to doženeme. Hned jsem u tebe," znělo do telefonu z úst nevěrníka. Po telefonátu vstal a z bytu odešel.

Když se žena po notné chvíli vzpamatovala a z pod postele vylezla, všimla si, že na jejím dopisu přibyly tři řádky textu. "Lásko, příště až mě budeš chtít nachytat, schovej se lépe, šly ti vidět nohy. Šel jsem do obchodu, za chvíli jsem zpět. Miluju tě!" To je teda vykutálený přítel...

Autor: sim

Diskuze