Dívka chtěla otestovat věrnost přítele
Zdroj: YouTube.com
Extrém

VIDEO: Chtěla otestovat věrnost svého přítele, tak si najala modelku. Takový konec rozhodně nečekala!

Byla přesvědčena, že ji chce přítel požádat o ruku. Rozhodla se zjistit, jak moc je věrný, a tak si najala modelku, která ho měla svést. To se sice úplně nepovedlo, věrný jí ale rozhodně nebyl. Dívka tak nakonec zůstala sama.

Využila služeb YouTube kanálu „To Catch a Cheater,“ který (jak už název napovídá) nachytává nevěrné partnery. Tvůrci pasti si najali modelku Sofii, která měla jejího přítele svést. Přišla za ním do kavárny a snažila se ho svést. Blondýna sledovala na záznamu svého přítele, jak s ní flirtuje a dokonce tančí.

Potom ale přiznal, že má přítelkyni a dokonce že na ní čeká. Nemluvil ale o pěkné blondýnce, která na něj přichystala past. Do kavárny vzápětí přišla jiná dívka, mužova druhá přítelkyně. Jak vyšlo najevo, chodí spolu už dva roky a dokonce spolu čekají i dítě.

Dívka se po smutném zjištění rozbrečela. V zákulisí pak svého už bývalého přítele telefonicky konfrontovala. Ten se několikrát poníženě omlouval, ale dívku to příliš nezaujalo. „Dokonce ani nezníš, že je ti to líto,“ řekla ve videu. Nakonec mu zalhala a řekla, že je taky těhotná. Nevinný test se tak nakonec obrátil proti blondýnce a zničil dlouholetý vztah.

Autor: kap

Diskuze