Tonia Rossington - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
To je blázen

Chtěla odstranit silikony z prsou, ale na operaci neměla peníze. To, co udělala, je vážně šílené!

Tonia měla silikony, jenže jí způsobovaly takové problémy, že se jich chtěla za každou cenu zbavit. Jenže to by musela na operaci, která stojí peníze, které žena neměla...

4 fotky
Tonia Rossington (49) ze Skegnessu si před lety nechala udělat silikonová prsa, protože jí po porodu a kojení třech dětí ta její zůstala nehezky povislá. Operaci ji tenkrát zaplatil manžel a ona byla šťastná, že má krásná nová prsa.

Tohle štěstí jí ale dlouho nevydrželo. Tonia najednou začala trpět depresemi a úzkostnými stavy a za vinu to dávala právě implantátům. Rozhodla se proto, že si je nechá odstranit. Jenže když se od lékaře dozvěděla, jak nákladná taková operace je a že na ni nemá peníze, musela vymyslet jiný plán. A ten její je pro opravdu silné povahy.

Tonia se totiž rozhodla, že si implantáty z těla vyřízla úplně sama! Podle Daily Mailu jednou počkala, až manžel odejde do práce. A pak se na to vrhla. Pro Toniu to nebylo až tak složité díky tomu, že jí při první operaci lékaři narušili v prsu nervy tak, že nic necítila. Stejně si z mrazáku vzala několik kostek ledu, které si vložila pod prsa, kde měla jizvy po původním zákroku. Pak se štípla, aby se ujistila, že má místo opravdu znecitlivěné, a začala řezat.

Nejdříve rozřízla kůži a pak se musela prořezat skrze tuk, až teprve narazila na silikon. Jenže ouha, přišla komplikace... „Vzala jsem obvaz a chytila implantát, pak mi došlo, že praskl. Zpanikařila jsem. Silikon byl všude!“ popisuje šílený zákrok Tonia. nakonec se jí ale podařilo vytáhnout z těla oba implantáty, a tak vyrazila rovnou do nemocnice, kde lékaři nemohli uvěřit vlastním očím. Podle jejich slov měla obrovské štěstí, že se jí nic nestalo. během amatérského zákroku si totiž mohla rozříznout tepnu a vykrvácet, nebo dostat nějakou vážnou infekci.
 

Autor: bin

Diskuze