Další trestný čin?

Chris Brown, který mlátil Rihannu, čelí dalšímu obvinění: Policie ho zatkla za znásilnění!

Americký rapper Chris Brown (29), který byl v minulosti stíhán za napadení své tehdejší přítelkyně Rihanny (30), čelí dalšímu obvinění. Tentokrát jde o znásilnění!

3 fotky
Zpěvák a rapper Chris Brown čelí obvinění ze znásilnění. Pařížská policie ho zatkla v luxusním hotelu Mandarin Oriental, kde byl ubytován, když se účastnil francouzského týdnu módy. Společně s ním zde byla i jeho přítelkyně a modelka Ammika Harris. Pro tu musel být určitě pořádný šok, když jí partnera odváděli muži zákona.

Spolu se zpěvákem zatkla policie ještě dva další muže. Jeden z nich má být podle médií člen Brownovy ochranky. Browna ze znásilnění obvinila čtyřiadvacetiletá žena. Policie Browna vysechla a vzala do vazby. Sice už byl propuštěn, ale vyšetřování stále pokračuje.

Podle některých bulvárních serverů se Brown trestného činu dopustil před týdnem v hotelu právě v hotelu Mandarin Oriental. Jiná média zase tvrdí, že se vše odehrálo v nočním klubu v centru Paříže, nebo v severní části města.

Není to poprvé, co má Chris Brown pletky se zákonem. V roce 2009 ho jeho tehdejší přítelkyně zpěvačka Rihanna obvinila z napadení. K činu se Brown tehdy přiznal. Tehdy mu soud udělil šestiletý podmínečný trest.

Autor: mk

Diskuze