Meghan
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Chraňte vévodkyni! Meghan čelí obří kritice a královská rodina mlčí

Meghan Markle (37) čelí kritice de facto od počátku působení v královské rodině. Veřejnosti vadilo, že má africké kořeny a navíc je Američanka. Vévodkyně ze Sussexu na výtky nijak nereagovala. Na tom by nebylo nic tak divného, jelikož musí zachovat dekórum. Zarážející spíše je, že se za ni nepostavila samotná královská rodina.

15 fotek
„Zejména američtí fanoušci jsou naštvaní na královskou rodinu, že Meghan Markle před kritikou neochrání,“ tvrdí dle deníku Mirror expertka na britskou královskou dynastii Victoria Arbiterová.

Podle ní by měla rodina Meghan chránit také před útoky médií, které si na ní prý často smlsávají. „Někteří fanoušci jen těžko chápou filozofii královské rodiny, která zarytě nic neříká,“ pokračuje Arbiterová.

Někteří dokonce neudrží emoce. Vizážista a kamarád Meghan Daniel Martin se v televizi CBS dokonce rozplakal s tím, že nová vévodkyně si negativní publicitu prostě nezaslouží.

„Je to velmi frustrující, když slyšíte všechny ty zaručené pravdy, ale všechno je lež,“ dodal. Nutno podotknout, že Meghan byla původně americkou herečkou, takže to má o to těžší. Musí se učit, jak se správně chová dáma urozeného původu, což si nikdy nemyslela, že bude muset umět. Tedy než potkala vysněného prince.

Autor: Han

Diskuze