Chodící kostry! Nedá se na ně dívat!

Témata / kostry, hubnutí, Celebrity

Přílišná hubenost bývá stejně nevzhledná jako přílišná obezita. Vždyť se jen podívejte na vychrtlé celebrity...

Za vychrtlostí slavných nemusí být zdaleka jen to nejhorší, tedy mentální anorexie. Příčin bývá daleko více. Například takovou Demi Moore jen málokdo podezřívá právě z mentální anorexie, spíše z toho, že se psychicky zhroutila kvůli chlapovi.

 

A takové problémy řeší každá žena jinak. Některá se naopak začne přejídat, jiná hledá útěchu v alkoholu, Demi Moore podle všeho nedokáže pozřít ani sousto  - a tak hubne. Nečekala, že ji její koloušek Ashton Kutcher opustí, nejspíše se domnívala, že půjde o lásku na celý život. Teď, když zjistila, jak velice se mýlila, ztrácí na váze a chátrá.

 

3 fotky

 

Za přílišnou vychrtlostí Demi Moore nehledejme tedy nic jiného než problémy s láskou. Považovala ji za vztah na celý život, i když byl svým způsobem risk důvěřovat muži o tolik let mladšímu a pro ženy velmi přitažlivému. Teď se Demi zhroutila, ale je to silná žena, matka tří dětí. Všichni věří, že se časem odrazí ode dna a půjde zase dál...

 

 

 

Rovněž tuzemská modelka Agáta Hanychová se v poslední době trápí. V této chvíli už to mohla být vdaná paní, s partnerem Miroslavem Dopitou vychovávají syna Kryšpína a hodlali svůj svazek posvětit manželstvím. Vyšlo však najevo, že budoucí manžel si sjednává sex prostřednictvím internetu, přihlásilo se už několik žen, se kterými si dal schůzku.

 

 

Agáta reagovala tak, jak by se asi zachovala většina žen: zrušila svatbu. Mezitím se hlásí další a další dámy, s nimiž se Dopita domlouval na intimních chvilkách. A kdo by se tedy divil, že Agáta hubne, když vychází najevo, že člověk, kterému porodila syna, je notorický nevěrník?

 

 

Slavná manželka Toma Cruise Katie Holmes má všechno, o čem ženy sní: pohledného a bohatého manžela, krásnou dcerušku, bezpočet atraktivních nemovitostí. Přesto je nezdravě vychrtlá. Že by nedokázala čelit mediálnímu tlaku? Je pravda, že se nemůže ani poškrábat na hlavě, aniž by to nezachytil číhající paparazzi...

 

Autor: em / ana

Diskuze