Branson Lee - 1
Zdroj: facebook.com
Zasloužil by vyznamenání

Chlapeček viděl své bratrance v této neobvyklé poloze! Díky němu jsou dneš naživu

Šestiletý Branson ještě ani nechodil do školy a už se stal hrdinou, který zachránil život svým dvěma dvouletým bratrancům. Když je uviděl ležet v podivné poloze, hned zasáhl.

3 fotky
Branson Lee z americké Louisiany šel zrovna ven na zahradu, když si všiml svých dvou bratranců, kteři byli v bazénu. Na tom by nic nebylo, kdyby oba chlapečci neleželi v bazéně tvářičkami dolů. Branson tak pochopil, že jde o sekundy a ihned začal pohotově jednat. Kadena a Isaaca vytáhl z bazénu na břeh a podle deníku Daily Mail začal volat o pomoc.

Chvilku na to už u všech dětí byl otec topících se dvojčat Steven Kelley, který uviděl na zemi dvě bezvládná tělíčka a myslel si, že je konec. Oba chlapečci měli úplně modrou barvu a zdálo se, že jim nebude pomoci. Přesto jejich otec okamžitě začal s resuscitací a doufal, že se mu podaří své děti oživit. A povedlo se. Po 30 vteřinách už obě děti vykašlávaly vodu, které se nalokaly při topení v bazénu!

Rodiče malého zachránce i strýc s tetou považují za zázrak, že se šestiletý chlapec nezalekl a zareagoval pohotově jako normální dospělý člověk. Svým jednáním předešel chlapec obrovské katastrofě a smutku, který by pohltil celou jejich rodinu. Rodiče se sice hájili, že děti z očí pustily asi jen na tři minuty, avšak i to stačilo k tomu, aby je to ohrozilo na životě... Hlavně že vše dobře dopadlo!

Autor: bin

Diskuze