Oskar Grey Frankenstein - 1
Zdroj: facebook.com
Jenom náhoda?

Chlapeček se narodil přesně na Halloween. Jeho JMÉNO je opravdu děsivé!

Chlapeček se měl původně narodit 27. října. Jenže co osud chtěl, narodil se přesně v nejděsivější den roce. Ani rodiče nemohli uvěřit tomu, jak moc to sedí k jejich rodinnému příjmení.

3 fotky
Kyle a Jessica se těšili na miminko. Chlapeček měl přijít na svět už minulý pátek 27. října, jenže si dal na čas, a tak žena další čtyři dny přenášela. Po čtyřech dnech spatřil chlapec jménem Oscar gray prvně v životě světlo světa. Čekali byste děsivé křestní jméno? Nikoliv. Chlapeček měl děsivé jméno jisté už od samého začátku. Tkví to totiž v příjmení!

Celým jménem se podle portálu wtsp.com tak dítě jmenuje Oscar Gray Frankenstein! A kdo neví, kdo byl Frankenstein, jako by nebyl. Děsivý, živý a zároveň neživý zelený muž vysoké postavy představuje jakéhosi netvora bez emocí, kterého stvořil doktor jménem Viktor Frankenstein. Postava vznikla na základě hororového románu.

Rodina pochází z americké Floridy, kde se jako v celých Spojených státech slaví Halloween ve velkém. Děti i dospělí se přelékají do děsivých masek, paradoxně velmi často i za strašidelného Frankensteina. Není proto divu, že si lidé včetně rodičů myslí, že to není náhoda a Oscárek si na Halloween zkrátka u maminky v bříšku pěkně počkal.

Autor: bin

Diskuze