Rande - 1
Zdroj: Twitter
Tak to je trapas!

OSUDOVÁ CHYBA: Jediný detail na fotce stačí k tomu, aby si tento kluk nikdy nenašel holku!

Také jste už zažili rande, ze kterého pak nic nebylo? U tohoto chlapce je to na denním pořádku. Zve dívky na schůzky, ale romantického pokračování se nikdy nedočká. Co to způsobuje? Je to do očí bijící!

Takovou schůzku by si nepřál zažít asi nikdo. Mladý muž jménem Daniel pozval dívku na rande, utratil peníze za květiny, zábavu, jídlo, ale dalšího pokračování se stejně nedočkal. I když měl rande připravené dokonale, tak udělal základní chybu, která by odradila většinu žen.

Nedal si záležet na správném oblečení a na schůzku si vzal kalhoty, které by padly tak možná mladšímu bratrovi. Jediné rozumné vysvětlení by bylo, že čeká velkou vodu anebo se mu smrskly v pračce. V tak trapném oblečení ho dívka od začátku nebrala vážně a schůzku pojala jako kamarádské rande. Pak ještě napsala vzkaz na sociální sítě, který ho musel pořádně ranit.

„Od skvělého golfu ke květinám, zmrzlině, jízdě na koni, tak probíhalo kamarádské rande s Danielem,“ tak tahle slova musela bolet. Na druhou stranu se aspoň ponaučí a bude mu hrozit menší riziko nastydnutí. Fotka nešťastného rande baví internet a Daniel může být rád, že si vzal čisté ponožky.

Autor: Beat

Diskuze