Chlapec šokoval rodiče
Zdroj: Markiza.sk
Pořádný kus

Chlapec narozený na Slovensku šokoval rodiče: Jméno, které dostal, na něj vážně sedí!

Ve slovenském Trenčíně se narodil chlapeček s rekordní váhou. Při porodu vážil 5,5 kila a měřil 56 centimetrů. Porod proběhl bez komplikací.

Maxim je pořádný kus. I když to na první pohled tak nevypadá, váží rekordních 5,5 kila a měří 56 centimetrů. Jeho velikost šokovala nejen rodiče, ale i lékaře. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.

"Pořád se v tom bříšku točil, takže se ho na ultrazvuku špatně měřilo," říká chlapečkova maminka Simona. "Pořád nerozumí tomu, jak jsem ho mohla vytlačit ven," směje se. Nejvíc v šoku byl jeho otec.

Maxim totiž přišel svět přirozeným způsobem, porod byl spontánní a proběhl bez komplikací. "Když už jsem myslela, že to nezvládnu, přišly sestřičky a vysvětlily mi, co mám dělat. Bez křiku, se zatnutými zuby jsme to spolu zvládly," dodala Simona.

Dítko díky své velikosti dostalo příhodné jméno. Má k světu a podle maminky je pořádný jedlík. Ta už se těší domů, kde na ni čeká dcera, která měla při narození víc než 4,5 kila. Na třetí dítě už si prý Simona netroufá. "Sedm kil už nevytlačím, to přiznávám," žertuje.

Autor: mk

Diskuze