Adoptované dítě
Zdroj: YouTube.com
Intuice nelhala

Muž si s manželkou adoptoval dceru! Když holčičku uviděl, došlo mu, že to není poprvé

Walt se se svojí ženou snažil o dítě. Po několika letech marných pokusů to ale vzdali a rozhodli se pro adopci. Když ale pak muž holčičku uviděl, byl v šoku. Nebylo to poprvé, co se setkali!

Když bylo Waltovi deset let, tak měl vizi, ve které spatřil svou čerstvě narozenou dceru jménem Chloe. Pak se spolu s rodinou přestěhoval do jiného města, ve kterém potkal dívku jménem Annie.

Z dětí se stali nejlepší kamarádi a časem se jejich přátelství změnilo v lásku. Vše probíhalo dobře. Pár se sestěhoval a posléze se vzali. Pohádka skončila, když se rozhodli založit rodinu. O dítě se pokoušeli dlouhé čtyři roky, ale bohužel marně. Walt se stále držel své vize a věřil, že se dcery dočká, ale Annie už ztrácela naději, a tak se rozhodli pro adopci.

Po nějaké době obdrželi e-mail od agentury, ve kterém se psalo, že si je konečně někdo vybral a hodlá jim dát své dítě. Stále si nebyli osvojením jistí, tedy až do doby, kdy přišli do porodnice a uviděli jejich dceru. Byla to přesně ta dívka, kterou Walt ve své vizi viděl, a dokonce se jmenovala Chloe. Manželé jsou si jisti, že jim byla adopce souzena a jsou šťastní jako blechy!

 

Autor: Beat

Diskuze