Muž se nedostal do letadla
Zdroj: Thinkstockphotos
Nepochopíte

Chlapec (17) byl po celou dobu letu velmi nervózní. Hned po přistání proto udělal naprostou šílenost!

Mladý muž cestoval z americké Panamy do San Franciska. Během letu ale bylo podle cestujících znát, že mladík není ve své kůži. Když letadlo přistálo, jeho další chování domněnku pasažérů pouze potvrdilo.

Nejmenovanný mladík letěl z města Panama ve stejnojmenném státě do San Francisca v Kalifornii. Letuška i pasažéři podle agentury AP uvedli, že byl mladík během letu nervózní a měl emocionální problémy. Ty vyvrcholily ale až po příletu.

Když letadlo přistálo, mladík podle svědků po několika minutách otevřel nouzové dveře a z letadla vyskočil rovnou na křídlo letadla. Nedaleko od bizarní situace ale stála skupina dělníků, kteří si chlapce všimli a do přivolání policie ho zadrželi. Cestující potvrdili, že se vše odehrálo velmi rychle.

Pasážérka Sophia Gibson z kalifornského San José uvedla, že svým skokem na křídlo nejvíce mladík vyděsil lidi, kteří seděli v jeho blízkosti. Nikdo ho však nedokázal zastavit. Pasažéři po výskoku začali křičet. Později se ale podle dalších výpovědí ukázalo, že nouzové dveře byly v ten okamžik otevřené, a proto mladík tak snadno vyskočil. Nakonec se ale nikomu nic nestalo, dveře se po skoku mladíka zavřely, a když už se ho podařilo dostat i z křídla letadla, zbytek cestujících byl tentokrát se zavřenými nouzovými dveřmi dopraven až k bráně, kde všichni bezpečně vystoupili.

Autor: bin

Diskuze