Vanya Krapivin - 1
Zdroj: YouTube.com
Odvážný syn

Chlapec (†16) zachránil maminku před znásilněním. Stálo ho to život!

7. 12. 2018

Příběh jako z hororu... tak vypadá tragédie, která se tehdy stala teprve patnáctiletému ruskému chlapci Vanyovi. Ten se obětoval za vlastní matku.

4 fotky
Smutná událost se odehrála v květnu 2017. Vanya Krapivin přišel ze školy domů, když v obýváku narazil na jejich souseda Romana Pronina. Ten 27 krát pobodal a k tomu ještě zbil jeho maminku kvůli tomu, že se ji snažil znásilnit.

Když uprostřed incidentu přišel tehdy patnáctiletý Vanya, událost nabrala nečekaný spád. Chlapec chtěl svoji maminku ochránit, a tak popadl tříkilovou činku a vyrazil vstříc násilníkovi. Ten měl ale mnohem větší sílu, a tak chlapci činku sebral. Poté následovala hororová scéna...

Útočník Roman Pronin začal chlapce činkou brutálně bít do hlavy, dokud mu nerozmlátil lebku. Jako zázrakem přežil a lékaři mu museli při náročné operaci odstranit část mozku, která byla nenávratně poškozena. Podle deníku The Sun matka chlapce v nemocnici příliš nenavštěvovala, protože cítila nesnesitelnou vinu za to, co se stalo. Další krutá rána přišla ale nedávno, když chlapec, který trpěl krutými bolestmi, podlehl v nemocnici chřipce.
 

Autor: bin

Diskuze