Rozkrok
Zdroj: Getty Images
Prásk.tv

Chlapec (12) si vrazil jehlu do penisu, protože usínal u domácího úkolu

Kuriózní případ se odehrál v Číně, kde se dvanáctiletý chlapec snažil splnit domácí úkol. Jelikož byl ale unavený, hledal způsob, jak se začít více soustředit. Aby se probudil, vrazil si do penisu jedenácticentimetrovou jehlu. Poté trpěl celých patnáct hodin, než to někomu řekl.

Lékaři chlapce po převozu do nemocnice ihned začali operovat. Než jedenácticentimetrovou jehlu vytáhli, trvalo to dvě hodiny. Jehlu měl ale školák zapíchnutou v močové trubici celých patnáct hodin. Matce to řekl, až když se ho přímo zeptala, co se stalo. Chlapcovy chatrné chůze si totiž nešlo nevšimnout.

Do nemocnice byl odvezen v pátek brzy ráno. Téměř celý čtvrtek tedy tiše trpěl, jelikož se to styděl říct matce. Důvod jeho počínání byl dětsky prostý. Dvanáctiletý chlapec s přezdívkou Xiaolong si jehlu násilím zasunul do penisu, protože usínal u dělání domácího úkolu a chtěl se zkrátka probudit.

Wang Shengxing, ředitel urologického oddělení nemocnice, řekl, že chlapec musel strašně trpět. Když ho do nemocnice přivezli rodiče, všichni byli úplně zoufalí.

"Měl potíže s močením, protože jehla pronikla do močové trubice a nebezpečně se blížila k močovému měchýři," řekl doktor. Po dvou hodinách náročné operace mu byla jehla konečně vytažena a chlapec prý bude v pořádku. Informace přinesl Daily Mail. 

Elektrické šoky do penisu? Vědci radí opatrnost
Krev ve spermatu! Co to znamená?

Autor: Han

Diskuze