Chlapec odletěl na Bali
Zdroj: Profimedia
Šílené!

Chlapec (12) si úplně sám udělal výlet na Bali: Matce ukradl kreditku!

Chlapec (12) chtěl letět na Bali, ale jeho máma Australanka Emma mu oznámila, že se žádný výlet nekoná. Rozhořčený chlapec se tedy rozhodl, že to nenechá jen tak. Rozhodl se, že exotický ostrov navštíví sám a ve velkém stylu.

Matce ukradl kreditní kartu, přes internet si zjistil, která letecká společnost mu umožní vstup do letadla i bez průvodního dopisu rodičů, a od babičky vyloudil svůj pas. Potom si sbalil a vydal se vstříc novému dobrodružství.

Namísto do školy si to jednoho dne namířil na železniční stanici, odtud na místní letiště a po delším letu dorazil do Perthu, odkud měl již namířeno přímo na Bali. Letenku si vytiskl přes samoobslužný automat.

Personál aerolinek při nástupu do letadla zajímalo jen to, zda je mu víc než 12 let. To snadno potvrdil svým pasem. To ale není vše! Chlapec si rezervoval pokoj v hotelu All Seasons Hotel. Prostřednictvím místní aplikace se do něj z letiště nechal odvézt na motorce. Recepční řekl, že za ním brzy přijde starší sestra.

Na sociální síti po pár dnech zveřejnil video, jak se koupe v bazénu. Označil ho místem a události už pak nabraly rychlý spád. Zoufalá matka konečně zjistila, kde její "tracené" dítě je. Na Bali byl čtyři dne, než si ho přijela vyzvednout matka.

Autor: mk

Diskuze