Donald Trump - 1
Zdroj: Profimedia
Šlechetné gesto

Chlapec (11) poslal Donaldu Trumpovi dopis o svém životním snu. Prezident mu ho splnil!

Frank bydlí nedaleko Washingtonu. Jednou napsal do Bílého domu dopis Donuladu Trumpovi, kde mu sdělil svůj velký sen. Prezidentova reakce na sebe nenechala dlouho čekat!

Americký prezident Donald Trump (71) je mnoha lidem trnem v oku. To se ale nedá říct o dnes už jedenáctiletém Frankovi z města Falls Church ležícím nedaleko Washingtonu, pro kterého je americký prezident vzorem. Alespoň po stránce podnikání.

Chlapec má totiž v pouhých jedenácti letech natolik podnikatelského ducha, že se rozhodl rozjet vlastní byznys. Ještě ani není teenagerem a už si vydělává vlastní peníze tak, že seká lidem trávníky. Ve spojení s tím si proto usmyslel, že by byl rád, kdyby mohl osobně posekat trávník u Bílého domu.

V dopise pro amerického prezidenta stálo: „Bylo by mi skutečně ctí posekat vám některý víkend trávník v Bílém domě. Sice mi je jen deset let, ale rád bych ukázal, co mladí lidé jako já dokáží. Obdivuji vás jako podnikatele. Já sám jsem rozjel svůj vlastní byznys a už nějaký čas sekám trávníky svým sousedům. Prosím, prohlédněte si přiložený leták. Je tam napsané, conabízím a vy si můžete sám vybrat.“ Znění žádosti zveřejnilo americké rádio NPR.

Frank dokonce v dopise uvedl, že pokud si Trump vybere sekání motorovou sekačkou, nebude nic chtít zaplatit za benzín. A možná i díky této ochotné nabídce na sebe odpověď nenechala dlouho čekat. Chlapci se ozvala tisková mluvčí Bílého domu Sarah Sanders a pozvala slovem prezidenta Franka, aby si přišel splnit svůj sen. Franka tak čeká jedno celé dopoledne se správci Bílého domu, se kterými se bude moct kromě sekání trávy naučit i jiné zahradnické činnosti. Chlapec je totiž podle vyjádření Bílého domu vzorem podnikatelského ducha Ameriky.

Autor: bin

Diskuze