Plačící chlapec
Zdroj: Thinkstockphotos
Ohavné!

Chlapce sexuálně zneužila skupina mladistvých: Co následně udělal jeho otec, je snad ještě horší!

Chlapec byl napaden skupinou mladistvých, kteří ho sexuálně zneužili. Když se svěřil otci, následovalo něco snad ještě horšího! Jak mu tohle mohl udělat?

Chlapec byl údajně napaden na neznámém místě v Saúdské Arábii skupinou mladistvých, kteří ho sexuálně zneužili. Když se s tímto ohavným činem svěřil svému otci, ten ho krustě potrestal, místo toho, aby se ho zastal a byl mu v těžké chvíli psychickou podporou.

Příběh veřejnosti sdělil na Twitteru saúdský psycholog Dr. Hussain Al Shamarani, kterého vyhledal sám otec. Ten za ním přišel pro radu poté, co provedl svému synovi. Žhavou žehličkou mu několikrát „přežehlil“ genitálie! Dle doktora byl přesvědčen, že dělá dobrou věc.

Je jasné, že z otcova „řešení“ bude mít chlapec pravděpodobně ještě větší psychické trauma, než z předešlého činu a možná také zdravotní následky. Dr. Hussain Al Shamarani podle Stepfeed.com řekl: „Tento muž ke mně přišel pro radu. Neuvědomoval si však, že svým jednáním napáchal ještě větší škodu na mentálním zdraví svého syna.“

Případ má nyní v Saúdské Arábii obrovský ohlas a doktorův tweet se stal virálním.
Mnoho uživatelů sociální sítě bylo činem znechuceno. „Někteří lidé nejsou schopni rodičovství,“ napsal jeden. Jiný uživatel dokonce zdůraznil otázku nedostatku tísňových linek v Saúdské Arábii, kam by oběti mohly anonymně hlásit zneužívání.

Autor: mk

Diskuze