Dawn Hollingworth se synem
Zdroj: facebook
Hrozný pohled

Chlapce roztočili na kolotoči. Stalo se mu to, co astronautům při přetížení! DĚSIVÉ VIDEO

Hororové zranění na dětské hřišti potkalo lehkomyslného jedenáctiletého chlapce. S kamarády, kteří poté z místa události utekli, blbnul na kolotoči. Teď jeho matka před podobnými hloupostmi varuje ostatní!

4 fotky
Dawn Hollingworth zveřejnila na Facebooku šokující fotky a video svého zraněného syna Tylera. Ten byl s partou kamarádů na dětském hřišti, když je nenapadlo nic lepšího, než ho roztočit co největší rychlostí na kolotoči.

Pro to, aby kolotoč dosáhl možná co největší rychlosti, použili zadní kolo nastartované motorky. Ta ho svou silou roztočila tak rychle, že se chlapci stalo to, co se děje jedině astronautům ve vesmíru během přetížení nebo pilotům ve stíhačkám. Když kolotoč zpomaloval, bylo už na při pohledu na jeho bezvládné tělo jasné, že je zle. Tyler ztratil vědomí.

Místo toho, aby mu však kamarádi přivolali pomoc, zbaběle utekli. Zachránil ho až náhodný kolemjdoucí, který okamžitě přivolal záchrannou službu a Tyler byl převezen s poraněním mozku do nemocnice. Jeho matka nyní upozorňuje na podobné nebezpečné nápady a také jeho „kamarádům“ vzkazuje, že moc dobře ona i policie ví, kdo jsou. Po chlapci, co roztočil motorkou kolotoč, se zatím pátrá. Ve svém příspěvku ale zároveň děkovala tomu, kdo jejího syna zachránil, když se na něj ostatní v tak vážné situaci vykašlali.

Autor: bin

Diskuze