Davin Grunrow
Zdroj: YouTube.com
Byl to pro něj šok

VIDEO: Chlapec byl poprvé na lovu. Když seděl na posedu, vyšplhal za ním medvěd! Pak nastalo drama

Čtnáctiletý Davin Grunrow z Kanady seděl na stromě na posedu, když se najednou vedle něj objevil medvěd, který se nepozorovaně vyšplhal až k němu nahoru. Co se dělo pak? Je opravdu medvěd taková krvelačná bestie?

Na strom vedle kterého chlapec seděl vylezl obrovský medvěd, který se chtěl rozhlédnout po okolí, píše Fox News. Na druhém stromě seděl Mark White, který všechno natáčel. Ostatní by pravděpodobně začali vyvádět, ale Davin zůstal naprosto klidný a ani se nehnul.

Medvěd se pouze rozhlédl po své mamě a sourozencích a vrátil se zpět k nim. "Vždy víme, že když přijdeme do věže, a na strom vyleze medvěd, musíme zůstat klidní. Ukážeme respekt," říká Mark, který chodí na lov už 45 let.

Pro Davina to byla jeho první velká zkušenost a přestože byl na lovu úplně poprvé, přesně věděl, co v dané situaci dělat. "Bylo to něco, co mohlo skončit strašně zle, ale neskončilo. V tu noc se naučil všechno, co jsem ho jen mohl naučit," řekl Mark. Video se rozšířilo po celém internetu a sdílelo ho už přes milion lidí.

Autor: Nap

Diskuze