Bradley Welsh
Zdroj: TN.cz
Fotky z místa tragédie

Chladnokrevná vražda?! Hvězdu filmu Trainspotting zastřelili na ulici

V rodném Skotsku byl zastřelen herec Bradley Welsh (†42), který byl hvězdou filmu Trainspotting 2, kde hrál gangstera Doyla. Svým zraněním podlehl a na místě vykrvácel.

4 fotky
Do hereckého nebe nedobrovolně odešel Bradley Welsh, který se zapsal do paměti diváků jako záporák Doyle ve filmu Trainspotting 2. Bradley byl bývalý šampión v boxu a dříve velmi divoký fotbalový fanoušek, patřící ke skupině hooligans. Ti se obvykle baví rvačkami a neřízeným pitím alkoholu.

"Veřejnost jeho smrt šokovala. Fanoušci ho popisují jako velký charakter, který se sice dříve ukázkově nechoval, ale později přispíval mnoho peněz na charitu. Byl nejen úspěšným hercem, ale i podnikatelem. V Edinburghu vlastnil tělocvičnu," píše The Guardian.

Policie ho našla poblíž jeho domova ve West Endu v ulici Chester Street, kde byl chladnokrevně zastřelen. Příčinou jeho smrti bylo vykrvácení. 

Žena, která nechtěla být jmenována, bydlí přímo naproti místu, kde se tragédie stala. "Byla jsem v kuchyni, když jsem slyšela výstřel. Rozběhla jsem se za přítelem a ptala jsem se ho, co to bylo. Venku bylo spousta policejních strážníků," vypověděla.

Irvine Welsh, jež je autorem předlohy Trainspottingu, se k neštěstí vyjádřil na sociální síti. "Moje srdce je zlomené. Sbohem příteli. Děkuji, že si ze mě udělal lepšího člověka a pomohl mi svět vidět laskavý a moudrý," napsal na Twitter.

MÝTY A PRAVDA o amputacích a jejich ošetření

Autor: Han

Diskuze