Královna Alžběta se učila platit na samoobslužné pokladně - 1
Zdroj: Profimedia
Hledá hospodyni

Chcete žít v paláci s královnou? Teď můžete, šanci má každý!

Královna Alžběta II. shání hospodyni nebo hospodáře, který by se staral o jedno z jejích sídel. Šťastlivec, kterého královská rodina vybere, bude moci bydlet v Buckinghamském paláci.

Chtěli byste žít v blízkosti britské královské rodiny? Teď máte jedinečnou příležitost! Královna totiž hledá někoho, kdo by uklízel a udržoval v nejlepším pořádku jedno z jejích sídel. Nemusíte mít ani dostatek zkušeností, stačí pozitivní přístup.

 

Vhodný kandidát by měl být schopen plnit úkoly a dobře si zorganizovat náplň dne. "Měli byste dodržovat termíny a pracovat efektivně, aby byla práce rychle hotová," stojí v inzerátu, který zveřejnil i britský portál Daily Express.

 

Pracovník, kterého Alžbětin tým vybere, dostane také možnost bydlet v Buckinghamském paláci, podepíše se to ale negativně na výši platu. Kromě toho bude mít k dispozici tamní jídlo a bude moci využívat rekreační zařízení, jako je bazén nebo posilovna.

 

 

Zájemci se mohou hlásit do 15. září, pohovory se uskuteční 2. října. Výběrové řízení bylo vypsáno poté, co v 72 letech zemřela hospodyně Annette Wilkinová, která u královny pracovala více než 40 let, než podlehla závažné nemoci.

 

Když se vdávala královna Alžběta...
Nemocná dívka dokáže vyčarovat diamanty. Pověsily byste si do pokoje drahokam?

Autor: epa

Diskuze